Lista kandidata za odbornike Srpske liste – Lokalni izbori – 2017

Opština – SEVERNA MITROVICA

Opština – LEPOSAVIĆ

Opština – GRAČANICA

Opština – ŠTRPCE

Opština – ZUBIN POTOK

Opština – ZVEČAN

Opština – RANILUG

Opština – NOVO BRDO

Opština – KLOKOT

Opština – PARTEŠ

Opština – KAMENICA

  1. STEFAN MIHAJLOVIĆ
  2. JADRANKA NIKOLIĆ
  3. MILOŠ TRAJKOVIĆ
  4. DRAGAN STOJKOVIĆ
  5. STANA MIRKOVIĆ
  6. MILOŠ ŽIVKOVIĆ

Opština – GNJILANE

  1. MILIVOJE STOJANOVIĆ
  2. DRAGAN MITIĆ
  3. ZORICA PETROVIĆ
  4. BOBAN PETROVIĆ
  5. ZORAN NASKOVIĆ
  6. DRAGANA ANTANASKOVIĆ
  7. ZVEZDAN ARSIĆ
  8. HALIZBEG RAMI
  9. MIRJANA SAVIĆ
  10. MIROSLAV MAKSIMOVIĆ
  11. MIROSLAV STOJANOVIĆ
  12. NATAŠA TRAJKOVIĆ
  13. RADE CVEJIĆ
  14. ČASLAV STOJANOVIĆ
  15. STOJANKA STANOJKOVIĆ
  16. DRAGAN STANKOVIĆ
  17. BOJAN STANOJKOVIĆ
  18. ZORICA GAVRILOVIĆ
  19. ALEKSANDAR STOJANOVIĆ
  20. KONSTADINKA MAKSIMOVIĆ

Opština – PRIŠTINA

  1. DEJAN MILADINOVIĆ
  2. DANIJELA MITIĆ
  3. SAŠA RISTIĆ
  4. SMILJANA BOJKOVIĆ
  5. ALEKSANDAR MILIĆEVIĆ

Opština – KOSOVO POLJE

  1. LJUBIŠA ĆIRKOVIĆ
  2. BRATISLAV MARINKOVIĆ
  3. TATIJANA KOJIĆ JOŠIĆ
  4. MIROSLAV VELIČKOVIĆ
  5. IVAN GALIĆ
  6. ANDRIJANA ĆIRKOVIĆ
  7. SAŠA STAMENKOVIĆ
  8. STEVICA LAZIĆ
  9. ANICA NIKOLOVSKI
  10. NENAD JOVANOVIĆ

Opština – OBILIĆ

  1. DRAGAN DANČETOVIĆ
  2. MILOŠ RISTIĆ
  3. ALEKSANDRA ARSIĆ
  4. PREDRAG NAČIĆ
  5. NENAD DENIĆ
  6. MILKA RISTIĆ
  7. ŽIVORAD VUKSANOVIĆ
  8. TRAJKO JAKOVLJEVIĆ
  9. VALENTINA MUSTAFA
  10. MOMČILO STEVIĆ

Opština – LIPLJAN

  1. ZORAN RADIĆ
  2. JOVICA MIRIĆ
  3. TANJA ČEPKENOVIĆ
  4. ALEKSANDAR ZDRAVKOVIĆ
  5. MAJA VASIĆ

Opština – VUČITRN

Opština – PEĆ

  1. MILOŠ DIMITRIJEVIĆ
  2. DIJANA PORTIĆ
  3. MILAN JANDŽIKOVIĆ
  4. NENAD BUKUMIRIĆ
  5. DANIJELA MANOJLOVIĆ

Opština – KLINA

  1. BOŽIDAR ŠARKOVIĆ
  2. NENAD STAŠIĆ
  3. ZORICA KRASIĆ
  4. NEBOJŠA VULIĆEVIĆ
  5. ANTONIJE ČEKRLIĆ
  6. BELKA ŠARKOVIĆ
  7. DOBRIVOJE PEŠIĆ
  8. ANDRIJA BANJAC
  9. TATIJANA ILIĆ
  10. IVICA DAŠIĆ

Opština – ISTOK

  1. RADOŠ REPANOVIĆ
  2. SLAĐANA DUBIĆ

Opština – ORAHOVAC

  1. TRAJKO ŠARIĆ
  2. BOJAN PAVLOVIĆ
  3. TATIJANA VELIKIĆ
  4. DUŠAN STOJANOVIĆ
  5. ALEKSANDRA VEČEVIĆ

Saznaj pre ostalih

Ostavi nam svoj e-meil, kako bismo te dodali na listu korisnika, kojima šaljemo novosti i odabrane vesti i članke.

Uspešno.